WCWI - brak zdjęcia
Forum Rozwoju Miast, 4-5.11.2020 bezpłatna konferencja online
3 listopada, 2020

Czy do tworzenia miasta przyjaznego potrzebne są konkretne kompetencje? Które z nich są kluczowe? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań szukać będą uczestnicy IV Forum Rozwoju Miast. Wydarzenie zaplanowano na 4-5 listopada. Zaproszenie do dyskusji przyjęli m.in. specjaliści z Wiednia, Tallina, Jyväskylä, Bilbao, Eindhoven, Amsterdamu, Berlina, Kopenhagi, Oslo, Bolonii i Londynu. W tym roku z powodu ograniczeń związanych z Covid-19 spotkanie z międzynarodowymi prelegentami odbędzie się online.

Międzynarodowa konferencja to okazja do wymiany wiedzy, dobrych praktyk i rozwiązań stosowanych w Polsce i miastach całej Europy. Prelegenci Forum Rozwoju Miast to eksperci, praktycy, pasjonaci i aktywiści działający na rzecz budowania dobrych miast do życia. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich. Każdy poznaniak może się zarejestrować i posłuchać wykładów.

W tym roku z powodu ograniczeń związanych z Covid-19 spotkanie z międzynarodowymi prelegentami odbędzie się online. 4-5 listopada wykłady i spotkania będzie można śledzić w sieci (poruszane zagadnienia to: „Bezpieczne ulice” i ” Kompetencje XXI wieku”).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Osoby chcące wziąć w nim udział mogą zarejestrować się na stronie Forum Rozwoju Miast. Dostępny tam jest także program i sylwetki prelegentów.

List intencyjny w sprawie organizacji tegorocznego Forum Rozwoju Miast podpisano 7 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Deklarację współpracy złożyli: Iwona Matuszczak-Szulc – dyrektorka Wydziału Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta, Joanna Kucharska – dyrektorka grupy produktów Grupy MTP, Grzegorz Michalski – prezes Zarządu Wielkopolskiego Centrum Wspierania Inwestycji sp. z o.o. oraz Andrzej Porawski – dyrektor Biura Związku Miast Polskich.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Forum Rozwoju Miast.

bip
#

Poznań,
28 Czerwca 1956r. nr 406

 

#

+48 61 6686984
biuro@wcwi.com.pl

 

#

Poznań,
28 Czerwca 1956r. nr 406

 

#

+48 61 6686984
biuro@wcwi.com.pl

 

Copyright © by WCWI Sp. z o.o.
Skip to content