Smart City Wielkopolska & Guests 2022 – III edycja konferencji
Smart City Wielkopolska & Guests 2022 – III edycja konferencji
4 maja, 2022

 

 

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w konferencji  Smart City Wielkopolska & Guests 2022.

III edycja Smart City Wielkopolska & Guests jest platformą wymiany doświadczeń, dobrych praktyk
i miejscem poszukiwania innowacyjnych rozwiązań dla miast. To miejsce spotkań przedstawicieli samorządu z naukowcami, ekspertami i praktykami, którzy wspólnie poszukują najlepszych rozwiązań dla współczesnych miast.

Organizatorami konferencji są: Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji, Smart City Poznań, wielkopolskie miasta oraz przedstawiciele biznesu i nauki.

W tym roku po raz pierwszy, wydarzenie odbędzie się w pełni stacjonarnie, 25 maja 2022 r.
w przyjaznych przestrzeniach Poznań Congress Center na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będą resilient cities, czyli miasta zdolne do reagowania i przystosowania się do zachodzących zmian. W dobie pandemii Covid-19 i wojny w Ukrainie tematyka jest szczególnie ważna zarówno dla zarządzających miastami jak i mieszkańców.

Podobnie jak w poprzednich edycjach zaplanowaliśmy dla Państwa wyjątkowych mówców oraz charyzmatycznych panelistów, a nowością będzie przyjazna przestrzeń wystawiennicza.

Naszym Keynote Speakerką będzie prof. Aleksandra Przegalińska filozofka, futurolożka i badaczka nowych technologii, której wykład zaingeruje tegoroczną edycję Smart City Wielkopolska & Guests. Ponadto będziemy mieli okazję wysłuchać wystąpień ekspertów samorządowców oraz gości zagranicznych zaangażowanych w projekty smart city na całym świecie. Zaplanowaliśmy dla Państwa wykłady m.in. z obszarów energetyki, infrastruktury IT, komunikacji oraz 2 debaty. Nasi Partnerzy i Rada Programowa zadbali aby wartość merytoryczna tegorocznego wydarzenia była na najwyższym poziomie.

Zadbaliśmy także o element interaktywny –  warsztaty tematyczne prowadzone przez profesjonalistów z Huge Thing.

Link do wydarzenia https://www.poznan.pl/scw/

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej rejestracji -> https://www.poznan.pl/…/rejestracja,p,53092,64582.html

Smart City Wielkopolska & Guests

bip
#

Poznań,
28 Czerwca 1956r. nr 406

 

#

+48 61 6686984
biuro@wcwi.com.pl

 

#

Poznań,
28 Czerwca 1956r. nr 406

 

#

+48 61 6686984
biuro@wcwi.com.pl

 

Copyright © by WCWI Sp. z o.o.
Skip to content