Konkurs Smart City – wakacyjne poszukiwania
Konkurs Smart City – wakacyjne poszukiwania
3 czerwca, 2019

Konkurs pod Patronatem Prezydenta Miasta Poznania – „Smart City – wakacyjne poszukiwania”.

Celem konkursu jest promocja idei Smart City oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań funkcjonujących na świecie, które można wdrożyć w Poznaniu do poprawy jakości życia.

Uczestnikami konkursu mogą być Studenci Uczelni Wyższych w Poznaniu

Dwie kategorie konkursowe:

  1. Ludzie, Jakość Życia, Środowisko
  2. Gospodarka, Zarządzanie, Mobilność oraz wiele pomysłów na lepszy Poznań w konkursie „Smart City – wakacyjne poszukiwania”, których poszukujemy.

22 września rozpoczęliśmy przyjmowanie pomysłów konkursowych. Wróciliście z podróży, widzieliście innowacyjne rozwiązanie, które można wdrożyć w Poznaniu – zgłoście się do konkursu. Wystarczy wypełnić smart formularz w linku poniżej. Uczestnik konkursu może dołączyć do zgłoszenia zdjęcia, filmy lub szkice obrazujące pomysł. Zmieniajmy nasze miasto Twoimi pomysłami.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Na zgłoszenia czekamy do 31 października 2019r.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/621973381637319/

Zaktualizowany Regulamin konkursu.
Zaktualizowany Regulamin Konkursu_smart city_wakacyjne poszukiwania_20191128_

Sponsorzy nagród:
Wielkopolskie Centrum Wspierania Inwestycji Sp. z o.o.:
Jednym z kluczowych elementów działalności spółki są działania na rzecz rozwoju Poznania i regionu, poprzez pozyskiwanie inwestorów i wsparcie procesów inwestycyjnych w Wielkopolsce. Celem spółki jest także rozwój przedsiębiorczości na terenie Poznania, w tym prowadzenie Poznańskiego Parku Technologiczno Przemysłowego.

Fundacja Komputronik:
Priorytetowymi zadaniami Fundacji Komputronik jest realizacja celów, które mają wpływ na kształcenie, inspirowanie i poszerzanie możliwości dzieci i młodzieży oraz służą ogólnie rozumianemu rozwojowi społecznemu, w tym rozwojowi społeczeństwa informacyjnego i przeciwdziałaniu wykluczeniu cyfrowemu. Fundacja – poprzez poszerzanie dostępu do nauki, inspirowanie, inwestycje w szeroko pojętą edukację, oświatę i wychowanie zaangażowanych podopiecznych – chce promować innowacyjność, wdrażać nowe rozwiązania technologiczne w praktyce gospodarczej i rozpowszechniać przedsiębiorcze postawy.

 

 

bip
#

Poznań,
28 Czerwca 1956r. nr 406

 

#

+48 61 6686984
biuro@wcwi.com.pl

 

#

Poznań,
28 Czerwca 1956r. nr 406

 

#

+48 61 6686984
biuro@wcwi.com.pl

 

Copyright © by WCWI Sp. z o.o.
Skip to content